Laminátové podlahy Dub Norský

Laminátové podlahy Dub Norský

Řada NATURE   

Přednosti celé řady Nature jsou následující:

Zvýšená tloušťka podlahy na 8,3 mm zlepšuje její pevnost a odolnost vůči prohnutí.
Nejvyšší třída zátěže 33. Tato třída je srovnatelná s odolností dlažby. Horní vrstva obsahuje druhý nejtvrdší materiál Korund, díky kterému má laminát má nejvyšší tvrdost. Ani přetažení kovového předmětu po povrchu laminátu nezanechá škrábance.
Nejvyšší třída odolnosti AC5. Tato odolnost je určena pro kanceláře a obchodní prostory. Toho je dosaženo díky speciální vrstvě Fortis, která obsahuje korund (po diamantu je to druhý nejtvrdší materiál) a alkydový polymer, díky kterému je krytina chráněna před opotřebením, škrábancům, vlivu vysokých teplot nebo vlhkosti, špíně i agresivním čistícím prostředkům. Krytina je také odolná i vůčicigaretám a slunečnímu záření.

Výňatky ze zákona:
"Třída zátěže 33: Oblast veřejných objektů s intenzivním používáním (chodby, velkoplošné kanceláře, obchodní domy, víceúčelové haly, školní třídy), atd."
"Nejvýšší třida odolnosti AC5. Tato odolnost je určena pro kancelaře, obchodní prostory."
"AC5 Extrémní zatížení. Vhodné do všech místností včetně komerčních místností s vysokou frekvencí provozu (úřady, recepce větších hotelů)."

3D strukturovaný povrch se zvýrazněnou strukturou pravého dřeva přidává laminátové podlaze designový přírodní vzhled.
Pod odolnou vrstvou je umístěný dekorační papír společnosti LG, který nabízí celou škálu struktur pravého dřeva.
Základ je vyrobený na bázi HDF desky technologie AquaSafe, odolné proti vlhkosti.
Maximální hmotnost až 860-920kg/m3, odpovídající evropské normě EN 14041:2004 a emisní třídě E1 (s certifikátem STES 1105005). Díky této hmotnosti a speciální poslední fixační vrstvě naši podlahu nezvládnete ručně zlomit.
Po celém obvodu lamely je moderní V-spára, která je k dostání pouze u nás v ceně podlahy! Také pouze u nás je V-spára ošetřena voskem, který zabraňuje proniknutí vlhkosti a vody do spár. Díky V-spáře má podlaha příjemný a luxusní vzhled.
Zámek SingleClick pevně spojuje lamely beze škvír. Tento zámkový systém umožňuje snadné pokládání v krátké době a snižuje riziko poškození lamel. Navíc je zámkový systém ošetřen voskem.

Podlahy
Balení obsahuje 2.396 m2
Řada NATURE
  • Výrobce: ERKADO
  • Kód výrobku: 720506
  • Dostupnost: Na skladě
  • Hmotnost položky: 18.66 kg
  • 789 Kč
  • Cena bez DPH: 652 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Laminátové podlahy Dub Norský