Technické informace | https://montazdveri.cz

TECHNICKÁ INFORMACE INTERIÉROVÉ DVEŘE

Interiérové dveře ERKADO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní.

Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu z hlediska výrobní technologie [STANDARD, SOFT, STILE, TWIN, GRAF], použitých povrchů, šířek, výplně, zámku, ventilace a výběru vhodného zasklení.

ERKADO nabízí také bohatá řešení posuvných systémů – posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře na stěnu včetně zárubně a nezbytného příslušenství. Dalšími produkty jsou dvoukřídlé a skleněné dveře.

DESKOVÁ TECHNOLOGIE: Řada STANDARD
SOFT, SOFT TWIN A STANDARD CPL

KONSTRUKCE
– křídlo vyrobené v deskové technologii STANDARD s povrchovou úpravou základní LAK, odolné FINISH, 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva nebo vysoce odolný CPL Laminát
– obvodový rám včetně opláštění
– přídavné vertikální rámy u hrany SOFT- zvýšená pevnost dveří
– mezirámová výplň ‚voština’ nebo plná izolační výplň HOMALIGHT
– hrana dveří vyrobená v technologii SOFT- zaoblená hrana (povrch FINISH a GREKO) nebo STANDARD- hranatá hrana (povrch LAK, CPL Laminát)

KOVÁNÍ
– tři stříbrné panty šroubovací s horizontální regulací ve falcovém provedení nebo tři stříbrné skryté panty s horizontální a vertikální regulací v bezfalcovém provedení
– klasický zámek ve falcovém nebo magnetický v bezfalcovém křídle na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek, úsporný zámek (jen klika)

PROSKLENÍ
– nejpopulárnější sklo mlečné DECORMAT v ceně dveří. Sklo KŮRA ČIRÁ jen pro model KLASIK

VÝPLŇ
stabilizující výplň „voština” nebo plná deska HOMALIGHT

Vnitřní výplň dveří


Konstrukce standard

Konstrukce standard

Technologie SOFTTechnologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a dveřního falce jedním kusem povrchu, který je spojen pouze na jednom, neviditelném místě, pod falcem dveří. Křídlo v provedení SOFT nemá ostré hrany, což přispívá k jeho estetickému a modernímu vzhledu a zvyšuje životnost dveří. Křídlo potaženo kvalitním povrchem FINISH nebo GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva, což zásadně zvyšuje jeho odolnost při intenzivním používání. Křídlo v provedení SOFT má přídavné vertikální rámy, což zvyšuje jeho pevnost – to je obzvlášť důležité u křídel s velkým množstvím skla. Povrchy FINISH a GREKO jsou vhodné pro rodinné a bytové domy. Povrch GREKO má také zvýšenou odolnost proti poškrábání, oproti povrchu FINISH.

SOFT

Technologie STANDARDTechnologie STANDARD spočívá v polepení plochy dveřního křídla povrchem LAK nebo LAMINÁTEM CPL. Povrch LAK je základní povrchová úprava- fólie s nástřikem LAK. Povrch LAMINÁT CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti poškrábání, ošoupaní, vysokým teplotám a UV záření. Díky použití tohoto materiálu jsou dveře vhodné pro tzv. náročné prostory (vystavené vyšším teplotám nebo vysoké frekvenci používání). Povrchy LAMINÁT CPL jsou vhodné pro obchody a kancelaře.

STANDARD CPL

RÁMOVÁ TECHNOLOGIE STILE Řada STILE

KONSTRUKCE

- křídlo vyrobené v rámové technologii STILE
- masivní rám z plné desky 140 x 40 mm a zpevňující masivní příčky o tloušt´ce 22 mm
- pevný kolíkovýspoj a na perodrážkku - zvýšená pevnost dveří
- estetické zasklení bez použití rámečku přidává dveřím luxusní vzhled
- mírně z