Vstupní dveře

Vstupní dveře

Pokud se snažíte najít vchodové dveře do bytu, abyste měli doma klid, pocit bezpečí a soukromí, můžeme Vám takové dveře nabídnout.

Primárním požadavkem na vstupní dveře je jejich pevnost a odolnost. Dveře HERSE jsou vyrobeny na bázi masivního MDF rámu s falcem z tvrdého dřeva. Rám dveří je posílen dvěma vertikálně umístěnými ocelovými profily v celé výšce křídla. Jako výplň slouží dřevovláknitá deska Homalight. Díky této výplni a tloušťce dveří 46 mm mají dveře HERSE při správné instalaci (montáž do zárubně s těsněním, doplněné o práh s těsněním) vzduchovou neprůzvučnost Rw=32 dB. Celé křídlo má plášť z HDF desek a je standardně vybaveno bezpečnostními panty TKZ s čepy proti vysazení, dvěma třítrnovými zámky a doplňkovým těsněním ve polodrážce křídla.

Pokud je to přání zákazníka, do dveří namontujeme i kukátko. Jako další doplňky doporučujeme bezpečnostní vložky v systému jednoho klíče, bezpečnostní kování a dubový práh s těsněním.

Tyto dveře jsou dostupné v běžných rozměrech 80 cm a 90 cm s výškou 197 cm. Když to bude nezbytné, dveře mohou být podříznuty až o 3 cm. Takovouto výbavu Vám poskytnou dveře se zvýšenou odolností proti vniknutí ERKADO HERSE!

Jsme samozřejmě připraveni i na vyšší nároky máme v nabídce i bezpečnostní protipožární dveře třídy BT 2 a BT 3.

Konečnou povrchovou úpravu dveří snadno sladíte s ostatními Vašimi dveřmi díky nabídce dekorů FINISH, GREKO, CPL i PREMIUM.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Bezpečnostní dveře BT 2

Bezpečnostní dveře třídy 2 INFORMACE bezpečnostní třída 2, tuto třídu se dá osadit do stávající kovové zárubně nebo do speciální..

Dodání 6-9 týd.

9 680 Kč Cena bez DPH: 8 000 Kč

Bezpečnostní dveře BT 3

Bezpečnostní dveře třídy 3 INFORMACE bezpečnostní třída 3, tato třída se dá osadit pouze do speciálních bezpečnostních zárubní proti..

Dodání 6-9 týd.

12 100 Kč Cena bez DPH: 10 000 Kč

HERSE

Vchodové dveře HERSE Technologie SOFT Technologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a dveřníh..

Dodání 6-9 týd.

4 840 Kč Cena bez DPH: 4 000 Kč

HERSE LUX

Vchodové dveře HERSE Technologie SOFT Technologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a d..

Dodání 6-9 týd.

6 050 Kč Cena bez DPH: 5 000 Kč

HERSE MAX

Vchodové dveře HERSE Technologie SOFT Technologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a d..

Dodání 6-9 týd.

8 470 Kč Cena bez DPH: 7 000 Kč

Protipožární vchodové dveře EI 30 DP3

INFORMACE Protipožární dveře jsou určeny pro veřejné budovy i soukromé byty jako vnitřní vchodové dveře. Použití protipožárníc..

Dodání 6-9 týd.

4 961 Kč Cena bez DPH: 4 100 Kč