Dveře z masivu

Dveře z masivu

Dřevěné masivní dveře

Pro příznivce přirozené krásy přírodních materiálů jsou předurčeny dveře z masivního dřeva. Je jen na Vás, zda se rozhodnete pro dveře sukaté nebo dáte přednost dýhovaným 1,5 mm silnou přírodní dýhou bez suků.

Dveře a zárubně z masivního dřeva jsou staletími prověřené a oblíbené pro své přirozené vlastnosti. Dřevo se snadno opracovává, je pevné a přitom pružné, velmi dobře izoluje teplo a zároveň je krásné a každý kus má jedinečnou kresbu.

Díky tomu se člověk rád dívá třeba i celá desetiletí na výsledky poctivé práce truhlářů.

Kromě originálního vzhledu se masivní dřevo vyznačuje vysokou odolností vůči změnám počasí. Pro posílení této výjimečné vlastnosti se dřevo dále upravuje přípravky proti hnilobě, dřevokazným houbám a plísním, škůdcům i vlhkosti.

Výtečně dřevo ochrání a zkrášlí nejrůznější druhy lazur, mořidel, olejů nebo bezbarvý lak.

Nejosvědčenější konstrukcí dřevěných dveří je rám s výplněmi z kazet nebo skla. Proti dveřím z aglomerovaných materiálů na bázi dřeva mají ty z masivu jednu ohromnou výhodu! Když nějakým způsobem poškodíte dveře z masivního dřeva, je velice snadné je opravit, Zpravidla stačí jen trochu tmelu, smirkový papír a bezbarvý lak.

Co Vám můžeme nabídnout z tohoto segmentu?

Můžeme nabídnout široký výběr dveří z masivního dřeva borovice v provedení se suky nebo s dýhou v řadě MASIV i ve zvláštní řadě MASIV ECO, vyrobené výhradně z ekologicky neškodných materiálů.