Zárubně

Zárubně

Stejně jako dveře, tak i zárubně nebo jak se často říká, futra, jsou základním prvkem interiéru.

Na nich bude záviset, jaký bude celkový vzhled dveří.

Toto ovlivňuje řada technických vlastností zárubní, například: šířka límce (záklopu) zárubně, úhel napojení zárubní: na koso nebo na tupo, provedení zárubně pro falcové nebo bezfalcové dveře, kde dveře jsou slícované se zárubní a další možnosti.

V našem eshopu najdete jak obložkové zárubně, tak i rámové zárubně, podobné stavající kovové zárubní.

V neposlední řadě je zde obklad kovové zárubně (zkratka - OKZ), kterým jednoduše obložíte stávající zárubně bez nutnosti bourání.

Výhodou našich zárubní je materiál MDF, který je oproti často užívané dřevotřísce mnohem vhodnější při montáži, jelikož je pružnější.

Další výhodou je potažení zárubní různými druhy fólií, laminátem nebo jiným povrchem a to v jednom kusu, bez žádných spojů v rozích, což přispívá k odolnosti proti vlhkosti a prodlužuje životnost zárubní. Nabízíme také dřevěné zárubně pro masivní dveře, které jsou výrobené z kvalitní sušené borovice.

Zobrazit:
Tříděno podle:
Obložková zárubeň -3%

Obložková zárubeň

Obložková zárubeň je důležitým prvkem ve dveřním systému, nese hlavní zátěž. Obložky dveří jsou upevněne na stěnách dveřního otvoru na montážní pěnu. ..

Skladem

2 178 Kč 2 118 Kč Cena bez DPH: 1 750 Kč

Obklad kovové zárubně - OKZ

Obklad kovové zárubně - jednoduchý způsob jak obložit staré kovové zárubně do vzhledu nových obložkových zárubní. Obklad kovové zárubně (OKZ) je ..

6-8 týd.

2 844 Kč Cena bez DPH: 2 350 Kč

Obložková zárubeň pro bezfalcové dveře

Zárubeň je vyrobena z vysoce kvalitní MDF desky a je potažena vysoce odolným povrchem imitujícím dřevo. V závislosti na technologii mají zárubně ná..

6-8 týd.

4 235 Kč Cena bez DPH: 3 500 Kč

Rámová zárubeň

KONSTRUKCE Zárubeň je vyrobená z kvalitního HDF (95% dřeva) a pokrytá trvalou fólií imitující dřevo. OBSAH SADY Sad..

6-8 týd.

1 089 Kč Cena bez DPH: 900 Kč