Naše reference

Za desetiletí práce na českém trhu jsme prodali a namontovali tisíce a tisíce dveří. V teto sekci najdete reference o našich realizovaných zakázkách na vnitřní a venkovní dveře. Fotografie jsou poskytnuté našimi vděčnými zákazníky. Věříme, že se i Vy zařadíte mezi naše spokojené odběratele.

RD Praha 11: Interiérové dveře Plné Hladké

Dobrý den, s vaší firmou jsem byl naprosto spokojen už od první návštěvy kde mi bylo vše jasně popsáno a vysvětleno a byl mi věnován dostatek času. Firmu doporučuji, 100% spokojenost při jednání i montáži.

RD Olomouc: Interiérové dveře UNO 1/3, UNO 2/3, Posuvné dveře do pouzdra UNO 2/3

Příjemné slušné jednání, dodržení sjednané lhůty, prostě servis po všech stránkách na vynikající. Moc vám děkuji za odvedenou práci, jsem spokojená.

RD Karviná: Interiérové dveře LEVANDULE 1, LEVANDULE 2, LEVANDULE 4 a UNO 0/3

Kvalitně provedená práce. Cena bezkonkurenční. Na vše mi bylo zodpovězeno a se vším jsem byl seznámen. Opravdu velká spokojenost, mohu jen doporučit!

Byt Ostrava: Interiérové dveře MAGNÓLIE 1, a JUKA 3, montáž dveří a zárubní

Děkuji Vám za montáž dveří. Práce byla odvedena dobře a rychle a cena byla smluvní a k oboustranné spokojenosti. Děkuji.

Byt Praha 7: Interiérové dveře MAGNÓLIE 7, MAGNÓLIE 8 a JUKA 8, montáž dveří a zárubní

Dobrý den, velice děkuji vaší firmě za provedenou práci, rychlou reakci a za cenu práce, která odpovídala mé představě.

RD Jablonec nad Nisou: Interiérové dveře MAGNÓLIE 1 a Posuvné dveře na stěnu Plné Hladké, montáž dveří a zárubní

Dobrý den, montáž proběhla v pořádku, oba servisní technici byli vstřícní a v práci velmi zruční. S montáži jsme maximálně spokojení. Spokojeni jsme byli i s vašim poradenstvím.

RD Praha 11: Interiérové dveře FRÉZIE 1, FRÉZIE 5 a FRÉZIE 6, montáž dveří a zárubní

Děkuji za provedenou práci vašimi pracovníky. Práce probíhala bez problémů, poměrně rychle, a byla odvedena podle našich představ.

Modřice: Interiérové dveře MAGNÓLIE 1 a MAGNÓLIE 3, montáž dveří a zárubní

Dobrý den, děkuji i touto cestou za perfektně odvedenou práci. Všechno proběhlo hladce a výsledek stojí za to. Jsme velmi spokojeni.

Projekt "Nová Úpická": Praha 9 - Dolní Počernice (montáž dveří a podlah)

Děkujeme našim stálým partnerům za skvěle odvedenou práci!

RD Praha 8: Interiérové dveře GALERIA 0/3, montáž dveří a zárubní

Velmi příjemný a ochotný postoj k mé osobě jako zákaznici, kvalitně a správně provedená montáž. Děkuji.

Brno: Dveře HIELO, montáž dveří a zárubní

Pan na pobočce v Brně byl ochotný, milý a velice profesionální, montážníci šikovní.

Liberec: Vnitrní vchodové dveře HERSE LUX, Herse

Byla jsem naprosto spokojená, jak s výběrem, tak s cenou a následně i s celým procesem montáže. Všecko běželo jak na drátku, rozhodně doporučuji. Působili na mě hodně vstřícně.

RD Praha 13: Nové shrnovací dveře

Velmi příjemné jednání, rychlost a vstřícnost zaměstanců. Velmi si vážím osobního přístupu a slušného chování. Děkuji.


Reference navíc:

Vybral jsem si dveře Magnólie kvůli probíhající akci a konstrukci řady style. Pracovníci společnosti RostraDveře mi rádi zkombinovali všechny prvky – dveře, obložky, kliky - podle mých představ. Z předchozí zakázky od Vaší firmy jsou dveře jsou používány už delší dobu a jsem s nimi nadmíru spokojen.
Dveře Azalka padly do našich představ o moderním a elegantním vzhledu interiéru. Jejích přesné rysy se nám náramně hodí do interiéru.
Posuvnou soupravu dveří od vaší firmy jsem si vybral, protože jsem potřeboval do svého domu opravdu spolehlivý a posuvný systém s moderními dveřmi. Model Levandule pro mě tedy byl ideálním řešením díky svému prosklení. Můj výběr chválí všechny návštěvy.