Dekorační panel NAVA

Dekorační panel NAVA

Dekorační lišty (panely, lamely) se montují na stěnu jako dekorativní prvek, což dodatečně výrazně zlepšuje akustiku místnosti.
Lamely vnesou do interiéru hřejivou atmosféru domácího interiéru. Díky podložce, na které jsou umístěny nástěnné lišty, zakryjete stávající stěnu.
Výrobek se skládá z panelu vyrobeného z lakované desky HDF a 3 kusů dekorační lišty trvale připevněné k panelu, což značně usnadňuje instalaci.


Logo ERKADO Dřevěné lamely jsou laminované ze třech stran!

Díky tomu, že jsou nástěnné lamely ze 3 stran laminované, snadno vytvoříte prolamovanou dělicí stěnu! Díky laminaci jsou lamely odolnější proti poškození a vlhkosti.
Dekorativní panely v podobě vertikálních lamel jsou absolutním hitem v interiérovém designu a veřejných prostorech. Stěnové lišty jsou vyrobeny z MDF+ desky v bezespárovém systému v povrchu připomínající dřevo. Díky své struktuře působí lehce a elegantně.
Dřevěné MDF lamely nabízené naším obchodem dokonale zapadají do současných trendů dekorativního aranžování. Navíc se vyznačují dobrými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Velkou výhodou našich dekoračních lamel je jejich jednoduchá montáž.


Logo ERKADO JAK PANELY INSTALOVAT?

Dřevěné lamely na HDF desce - snadná montáž:
Panely a lišty nařežte na délku, která vám vyhovuje.
Přebytek desky lze snadno odříznout tapetářským nožem.
Na zadní stranu panelů naneste montážní lepidlo ve tvaru písmene "S" nebo bodově a poté panel přilepte na stěnu. Podrobnosti o montáži, viz montážní návod.

  • Kód výrobku: 4875
  • Dostupnost: Na skladě
  • Hmotnost položky: 15.00 kg
  • 1 089 Kč
  • Cena bez DPH: 900 Kč
Specifikace
Rozměr 183x2750 mm
Balení obsahuje HDF Panel (1 ks) + Dekorační lišty (3 ks)

Dostupné možnosti

Tagy: Dekorační panely